duminică, 29 iulie 2012

0 Leapşa aniversară

Cum ieri fu ziua nevestei, mi-am adus aminte că Naturalul mi-a trântit o leapşă cât am fost plecat.
Una cu… aniversarea…
Cică aniversarea de blog.
Mai am puţin şi fac 4 ani de când am pus prmul post. De fapt s-au dus peste 5 ani de când am domeniu, că a stat peste un an cu indexul de la google, e partea a doua
Deci, să-mi trăiască Zwargolakul!
1. Îţi sărbătoreşti bornele blogosferice?
Cum adică bornele? Zic, uite, a mai trecut un an… Şi aia e!
2. Cum sărbătoreşti blogosferic acest lucru?
Mă gândesc că alţii în jumate de timp şi-au făcut bloguri de succes şi eu nu.
3. Cu ocazia aniversărilor faci schimbări în aspectul blogului sau în rubricile abordate?
Mi-e lene să termin 5 poze şi 10 cuvinte… Aspectul va rămâne la fel, cât despre rubrici, pot spune sigur că nu voi avea nimic despre politică.
Şi mi-am promis că atunci când voi avea comentariul 10.000 să dau de băut. Deocamdată sunt pe la 3.000.
Aşadar, care e însetat, să comenteze!

0 comentarii:

Trimiteți un comentariu

 

HtSkill Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates